Tarkett Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama

BİZ KİMİZ

Tarkett, en iyi müşteri deneyimini sunmayı, insanların refahına ve çevreye saygılı olmaya yönelik zemin kaplama ve spor yüzey çözümleri tasarlamayı taahhüt etmektedir.
Geniş ürün yelpazesi ile çok çeşitli segmentlere hizmet verirken, kendimizi mükemmelliği sunmaya ve inovatif ve sürdürülebilir uygulamalarla değer yaratmaya adamış bulunmaktayız.

İNOVASYON

Birbirine bağlı yüzeyler, zemin potansiyelini ve kullanıcılarla olan ilişkisini yepyeni bir şekilde kurguluyor. İnteraktif yüzey yeniliklerimiz, sağlık ve yaşlı bakımı tesislerinde hastalar için düşme, oda çıkışları veya izinsiz girişleri algılayan ödüllü FloorInMotion sistemine ve grafik ve kelimeleri görüntülemek için LED aydınlatmalı hafif-reaktif halıyı birleştiren Luminous Carpets ™ çözümüne öncülük etmiştir. Üstelik sadece bir akıllı telefon veya tablet dokunuşu ile.

ZEMİNLERİ İÇİN İNOVASYON

Dünya çapında 24 laboratuvarda bulunan 180 Ar-Ge uzmanımız, yenilikçi zemin çözümleri ve hizmetleri geliştirerek müşterilerimize değer yaratmak için her gün çalışmaktadır. Amaçları, çevre dostu, kişiselleştirilebilir ve bağlantılı keyifli yaşam alanları yaratmaktır.

Pvc Zemin Kaplama

Tarkett ID Square

Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama